Cum cumperi Qlarivia

Qlarivia este disponibilă în punctele proprii de desfacere ale MECRO SYSTEM sau ale partenerilor:

Magazine Proprii:
ONLINE: www.drogheria.ro
Quick Market, Str.Traian nr.3, Parter, Sector 3,Bucuresti.

Colaboratori:

Craiova, “Magia Plantelor”, str Nicolae Titulescu nr. 108, Nr. 108, Bl.20, Sc. 2, Ap. 3,
Tel: 0766.534.345
Mail: magiaplantelor@gmail.com
Site: www.plante-magice.ro

Constanta, “Flora-Farm”, Str. Mircea cel Batran nr.152, bl. MD12B,
Tel: 0241.556.695 / 0747.270.100,
Mail: info@flora-farm.com
Site: www.flora-farm.com

Eforie Nord, “Ana Aslan Health SPA”, Hotel Europa, Str. Republicii nr.13, Eforie Nord,
Tel: 0241.702.801

Tg Mures, “Bioplant SRL”, Bld. 1 Decembrie 1918 nr. 197/4,
Tel: 0265.212.358

Brasov, “Paradisul Verde”, Str. Ioan nr. 6,
Tel: 0268.474.321

Farmaciile 2NA Farm
Farmaciile 2NA Farm se află în sectoarele 2,3,4 și 5 din Bucuresti.

Locație: Complex
Str. Sfanta Vineri nr 24, sect 3
Tel:0213142975 / 0755037207
Personal: Doina Oprea
Mail:Complex@2nafarm.ro

Locație: Brezoianu
Str. Ion Brezoianu, nr 11 sect 5
Tel:0213153520
Personal: Radulescu Mariana FD
Mail:Kretzulescu@2nafarm.ro

Locație: Piscului
Str Piscului nr 16, sect 3
Tel:0786289224
Personal: Dumitrescu Carmen FD
Mail:piscului@2nafarm.ro

Locație: Malaxa
Str Vergului nr 65,sect 5
Tel:0786289225
Personal: Panfilescu Andreea
Mail:malaxa@2nafarm.ro

Locație: Lunguletu
Alea Lunguletu nr 6
Tel:0752163450
Personal: Herling Victoria FD
Mail:berceni@2nafarm.ro

Locație: Tarsis
Str Batistei nr 17, sect 2
Tel:0744330997
Personal: Mihaela Tatomir
Mail:tarsis@2nafarm.ro

Locație: Traian
Str Nerva Traian , nr 3 sect 3
Tel:0729493257
Personal: Joean Nicoleta
Mail:traian@2nafarm.ro

Farmaciile Help Net
Help Net dispune de o rețea de peste 120 de farmacii în București și în țară.

Qlarivia
x

Cookie-uri: